Jubileusz 35-lecia kapłaństwa

Jubileusz 35-lecia kapłaństwa ks. Wojciecha Pachciarza
21 maja 2016 rok

21 maja 2016 roku minęło 35 lat od przejęcia przez ks. Wojciecha Pachciarza święceń kapłańskich. Ks. Wojciech jest także od 17 lat proboszczem parafii w Korytach pod wezwaniem Św. Mikołaja i Matki Boskiej Szkaplerznej. Po sobotniej Mszy św. w kościele w Ligocie uczniowie, parafianie, władze sołeckie, strażacy, członkowie regionalnych organizacji i Rady Parafialnej, stanęli w kolejce z życzeniami do księdza Wojciecha z okazji jubileuszu 35-lecia kapłaństwa, jaki obchodzi.

Parafianie, przedstawiciele delegacji organizacji i wspólnot mieszkańców parafii Koryta składali ks. Wojciechowi życzenia zdrowia, wytrwałości w posłudze, łaski Bożej oraz podziękowania za budowę wspólnoty parafialnej, za okazywane dobro, służbę na rzecz kościoła i parafii.

Ks. Wojciech, wzruszony okolicznościami, podziękował wszystkim parafianom za pamięć i życzenia z okazji jego 35-lecia posługi kapłańskiej.