Niedziela 03.10.2021

Ogłoszenia parafialne od 04.10.2021 do 10.10.2021
  1. W czwartek, 7. października, w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, dokona się Zawierzenie Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Trwa nowenna przygotowująca do tego aktu, poprzez media bierzemy udział w narodowych rekolekcjach. O godz. 18:00 w Ligocie „Godzina dla Pana Jezusa” - Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której włączymy się w modlitwę zawierzającą naród i Kościół w Polsce św. Józefowi.
  2. Nabożeństwa różańcowe: w poniedziałek w Ligocie o godz. 15:30 z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Ligocie i Korytnicy; we wtorek i w piątek w Korytach o godz. 17:00 z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Korytach; w środę w Ligocie o godz. 17:00 z udziałem uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii św.; w czwartek w Ligocie o godz. 17:00 z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Ligocie i Korytnicy; w sobotę w Ligocie o godz. 17:30.